Zdrowych i radosnych Świąt

Wielkanoc

Z okazji Wielkiej Nocy życzę Wam ogroma przepysznych smakołyków na Waszych stołach i aby Wasze brzuszki nie cierpiały z nadmiaru zjedzonych kalorii 😉
Aby wyrosły Wam wszystkie babki, mazurki, aby żurek był najsmaczniejszy tego dnia i aby wszystkie dania przygotowane na te Święta były bogate w smaki i aromaty, o jakich można sobie tylko pomarzyć 🙂
Przeczytaj inne:
zupa jarzynowa z fasolką szparagową
Zupa jarzynowa

Zupa jarzynowa z fasolką szparagową Zdrowa i niskokaloryczna. Praktycznie zawiera same warzywa, więc jest to porcja naprawdę zdrowego dania. Zupę...

Zamknij