Zdrowych i radosnych Świąt

Wielkanoc

Z okazji Wielkiej Nocy życzę Wam ogroma przepysznych smakołyków na Waszych stołach i aby Wasze brzuszki nie cierpiały z nadmiaru zjedzonych kalorii 😉
Aby wyrosły Wam wszystkie babki, mazurki, aby żurek był najsmaczniejszy tego dnia i aby wszystkie dania przygotowane na te Święta były bogate w smaki i aromaty, o jakich można sobie tylko pomarzyć 🙂
Przeczytaj inne:
kasza manna na mleku z karmelizowanymi gruszkami
Kasza manna na mleku

Kasza manna na mleku z karmelizowanymi gruszkami Przepis ten zrodził się, gdy wieczorem miałam ochotę na coś słodkiego, a w...

Zamknij