Wesołych Świąt

Święta Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam samych wspaniałych smakołyków na stołach, aby gotowanie w te dni sprawiło Wam choć odrobinę przyjemności, jaką ja czerpię z tej najprzyjemniejszej dla mnie w życiu czynności 🙂
Aby wszystkie przygotowane przez Was potrawy rozpływały się w ustach i aby każdy kęs sprawił, że pomyślicie, że warto było postać kilka godzin w kuchni 😉
Życzę Wam zdrowych i przede wszystkim smacznych Świąt!!!
Przeczytaj inne:
sałatka śledziowa z ziemniakami
Sałatka śledziowa z ziemniakami

Sałatka śledziowa z ziemniakami Śledzie i ziemniaki idealnie do siebie pasują. Śledziem można nadziewać ziemniaki, śledzie można jeść z dodatkiem...

Zamknij